Cпасибо, заявка принята

Вебкамера

Запланований термін введення в експлуатацію:

1 черга- 2 квартал 2021 року, 2 черга- 4 квартал 2021 року

Хід будівництва

Якщо ви живете недалеко від житлового комплексу ХОУМ енд ПАРК, то заїхати, щоб оцінити прогрес будівництва, неважко. Але як бути, якщо у вас насичений робочий графік або ж ви полетіли у відпустку в іншу країну, а тримати руку на пульсі новин будинку необхідно?

На території ЖК HOME & PARK Comfort House встановлено ​​вебкамеру, а значить, ви можете стежити за ходом будівництва онлайн. Зображення з будівельного майданчика транслюється 24/7. У будь-який час доби з будь-якого куточка світу ви можете контролювати темпи робіт і перевіряти, чи відповідає заявлена ​​інформація про етап будівництва тому, що є насправді.

Що важливо знати про житловий комплекс HOME & PARK Comfort House

  • ЖК ХОУМ енд ПАРК зводиться в центрі Борисполя, за 40 хвилин на автівці від Києва. Технологія будівництва — монолітно-каркасна. Опалення та гаряче водопостачання буде забезпечено власною котельнею.
  • Квартири здаються без ремонту, але укомплектовані вікнами, вхідними дверима, радіаторами опалення й лічильниками. Передбачено гідроізоляцію санвузлів.
  • По периметру комплексу, на центральних, евакуаційних, службових входах і в ліфтових холах встановлять відеокамери, які синхронізуватимуться зі смартфоном.
Зверніться до відділу продажів, щоб дізнатися актуальні ціни та умови придбання нерухомості в житловому комплексі HOME & PARK Comfort House.

Акційні пропозиції