Cпасибо, заявка принята

Жити у будинку з власним парком? З кредитом від ПРАВЕКС БАНКУ — легко!

Жити у будинку з власним парком? З кредитом від ПРАВЕКС БАНКУ — легко! | HOME&PARK

Поки інші скептично ставляться до квартири у кредит, хтось покращує житлові умови та планує переїзд до HOME & PARK Comfort House — будинку з власним парком та розташуванням у центрі Борисполя.

З кредитом від ПРАВЕКС БАНКУ ви не тільки можете придбати квартиру у нашому житловому комплексі, а й бути впевненими у надійності своїх інвестицій. Перш ніж розпочати співпрацю, банк ретельно вивчає забудовника, житловий комплекс, в якому діятимуть умови кредитування, та дозвільну документацію на будівництво об’єкту. Це стандартна практика, яка дозволяє банкам утриматися від участі у сумнівних проектах і розпочати співпрацю з перевіреними забудовниками. Тож ніякого скепсису та недовіри, тільки надійні інвестиції, прозорі умови та індивідуальний підхід до клієнтів. Переконайтесь самі!

ПРАВЕКС БАНК пропонує інвесторам HOME & PARK Comfort House програму Європейського кредиту. Умови — без застави та під заставу депозиту.

Якщо ви обираєте перший варіант, сума вашої позики може складати до 1 млн гривень, а максимальний термін виплат — 5 років. Щомісячна комісія — 0%. Це оптимальна пропозиція для тих, хто вже має накопичення, проте їх недостатньо для купівлі власної квартири.

Умови кредитування без застави:

  • ● відсоткова ставка — від 18,99%,
  • ● разова комісія — 0%,
  • ● страхування позичальника — від 4,99%.

Якщо ви маєте накопичення у доларах або євро, оформіть річний депозит у банку. Протягом 11 місяців сплачуйте відсоток за кредитом, а останнім платежем — основну суму іпотеки. В умовах зростання курсу валюти це гарна можливість примножити свої кошти.

Умови кредитування під заставу депозиту:

  • ● ставка — від 14%,
  • ● кредит у гривні під заставу депозиту у валюті,
  • ● розмір позики — до 15 000 000 грн,
  • ● термін — до 5 років.

Всі клієнти ПРАВЕКС БАНКУ застраховані “АRХ” — страховою компанією з 25-річним досвідом роботи.

Для фахівців з IT і медичної сфери діє додаткова знижка за кредитом.

Детальніше про переваги кредитування та нові умови купівлі квартири у HOME & PARK Comfort House вам розкажуть наші менеджери відділу продажу. Завітайте за адресою: м. Бориспіль, вул. Бежівка, 14.