Cпасибо, заявка принята

У HOME & PARK Comfort House — квартира за найвигіднішою ціною

У HOME & PARK Comfort House — квартира за найвигіднішою ціною | HOME&PARK

Чули про квартиру в стилі смарт? Невелика площа, поліпшене планування та розумний підхід до організації простору саме ці особливості ми втілили у нашій однокімнатній квартирі у HOME & PARK Comfort House. Переконайтесь самі!

Площа квартири становить 28,69 м2 та має всі переваги сучасного житла. Зайшовши до помешкання ви потрапляєте до невеликого холу, де можна поставити містку шафу-купе для верхнього одягу, взуття та зберігання інших речей. З холу є вхід до ванної кімнати з санвузлом. Її площа 4,26  м2 та, незважаючи на це, тут є місце для пральної машини. У зоні кухні легко розмістити шафу та комплект вбудованої побутової техніки: холодильник, витяжку, варочну поверхню з духовкою. Розділяти кухню та житлову частину може барна стійка, за якою зручно їсти, готувати страви або використовувати її для роботи за ноутбуком. Вітальня у 9 м2 стане вашим простором для відпочинку. Тут можна поставити диван, а на стіну повісити плазму.

Та головне до продуманого та функціонального планування ми додали дуже приємну вартість. У HOME & PARK Comfort House ви можете придбати однокімнатну квартиру за суперціною — 360 000 гривень. 

І це лише одна з наших пропозицій! На старті проекту ми встановили найнижчі ціни. Не втрачайте можливість — завітайте до відділу продажу за адресою: м. Бориспіль, вул. Бежівка, 14. 

Житловий комплекс розташований неподалік гімназії “Перспектива”. Його мешканці зможуть гуляти власним парком і займатися спортом на майданчику біля будинку. Для дітей ми облаштуємо ігрову зону, а на її території встановимо  камери відеоспостереження. 

HOME & PARK Comfort House — чудовий варіант для тих, хто хоче жити у місті, але поруч з зеленим парком. Для тих, хто хоче користуватися перевагами насиченої інфраструктури та відчувати себе в безпеці.

Акційні пропозиції