Cпасибо, заявка принята

HOME & PARK Comfort House розпочинає продаж квартир!

HOME & PARK Comfort House розпочинає продаж квартир! | HOME&PARK

Зустрічайте новий проект від SAGA Development — HOME & PARK Comfort House! Це будинок, у якому ми втілили мрії тисячі мешканців. Зручне розташування у центрі Борисполя та неподалік Києва, насичена інфраструктура для родини та затишний зелений парк для прогулянок, тихе та безпечне подвір’я, закрите від автівок — ми спроектували будинок, який матиме все необхідне для комфортного життя молодих сімей і сімей з дітьми.

HOME & PARK Comfort House розташований поруч з гімназією “Перспектива” за адресою вул. Бежовка, 14. Житловий комплекс складається з 7 під’їздів висотою 17 поверхів. На перших поверхах передбачені приміщення для дитячого садочку нового покоління, центру дитячого розвитку та сімейного кафе. Для зручного зберігання дитячих візків і велосипедів у будинку будуть обладнані окремі приміщення.

Мешканці HOME & PARK Comfort House матимуть можливість гуляти власним парком, де ми облаштуємо сучасний спортивний і дитячий майданчики. В ігровій зоні ми встановимо камери відеоспостереження та синхронізуємо їх з мобільним додатком, щоб батьки могли займатися справами та не хвилюватися за своїх дітей.

Більше про житловий комплекс ви можете дізнатися у відділі продажу за адресою: м. Бориспіль, вул. Бежовка, 14. На старті продажу квартир ми встановили дуже привабливі ціни, тож встигніть скористатись вигідною пропозицією!

Акційні пропозиції