Cпасибо, заявка принята

Розтермінування на квартири

Придбати житло з істотною вигодою — реально. Ми пропонуємо спеціальні умови купівлі квартир у житловому комплексі HOME & PARK Comfort House. Вибирайте варіант, максимально комфортний для вас, виходячи з поточних фінансових можливостей.

Для інвесторів діє вигідна пропозиція — розстрочка з індивідуальним відсотком першого внеску й оптимальним терміном виплат.

Куди звертатися, щоб скористатися розстрочкою? Відвідайте відділ продажів ЖК ХОУМ енд ПАРК за адресою: вулиця Бежівка, 14 (Бориспіль). Або зателефонуйте за телефоном +38 044 299 53 57.

homeandpark-commercial

Внесення платежів згідно з договором

Як вносити платежі швидко і зручно? Перш за все необхідно замовити рахунок про оплату одним із перерахованих способів:
  • Написати на пошту service@saga-development.com.ua.
  • Увійти в чат SAGA Support через кнопку «Асистент» у мобільному застосунку SFERA.
Таким чином ви отримаєте всі необхідні дані: реквізити, суму і призначення платежу. Рахунок буде недійсним вже через 24 години, тому день візиту в банк важливо спланувати заздалегідь.Якщо залишилися питання, представники відділу сервісу ЖК HOME & PARK Comfort House готові вам допомогти.

Чому інвестори обирають житловий комплекс ХОУМ енд ПАРК

  • Вдале розташування. ЖК HOME & PARK Comfort House будується в серці Борисполя за адресою: вулиця Бежівка, 14. До центру Києва можна дістатися протягом 40 хвилин на автівці.
  • Продумана інфраструктура для розвитку, спілкування, дозвілля та спорту.Заплановано відкриття дитячого садка нового покоління, центру розвитку дитини та кафе сімейного формату. Будинки оточені власним парком з місцями для дозвілля. Передбачено дитячий та спортивний майданчики.
  • Розмаїття пропозицій. Є можливість купити однокімнатні (28,64–57,84 кв. м), двокімнатні (68,91–80,71 кв. м) та трикімнатні (93,53–119,96 кв. м) квартири. Актуальні ціни дізнавайтеся у відділі продажів.
  • Безпека. Внутрішні двори будуть вільними від автівок. Передбачено систему відеоспостереження за суспільними просторами.
Акційні пропозиції