Cпасибо, заявка принята

Умови розтермінування

Купуйте за розтермінуванням і ставайте власником квартири у HOME & PARK Comfort House

Як щодо власної квартири для вашої родини? У HOME & PARK Comfort House є не тільки чудові планування, а й умови купівлі, з яким ви будете впевнено дивитися у майбутнє.

Для тих, бажає придбати квартиру в центрі Борисполя та при цьому розподілити оплату на тривалий строк, пропонуємо зручні варіанти розтермінування платежів.

homeandpark-commercial

Розтермінування для сімей

Родини з дітьми і молоді родини, які тільки-но планують заводити дитину, можуть оформити розтермінування на 2-, 3- або 4-кімнатні квартири. Саме для цих типів планувань діє спеціальний період без подорожчання.

Для кожної родини маємо окремі умови:

  • Для подружжя без дітей період без подорожчання становитиме 6 місяців, а сума початкового внеску складе 30%;
  • Для родини з однією дитиною вартість квартири буде зафіксована на на 12 місяців, а перший внесок стартуватиме від 30%;
  • Сім’ї з двома дітьми можуть придбати помешкання, також сплативши 30% початкового внеску, період без подорожчання — до завершення будівництва;
  • Для великих родин, які мають троє або більше дітей, діють спеціальні умови: перший внесок складає 10%, а вартість квартири зафіксована до завершення будівництва.
Для молодого подружжя пропозиція діє за наявності свідоцтва про реєстрацію шлюбу. Для сімей з дітьми до 16 років — за наявності свідоцтва про народження.

Розтермінування з першим внеском від 95 000 гривень

Ви також можете придбати квартиру у HOME & PARK Comfort House, сплативши спочатку лише 95 000 гривень. Решту суми можна вносити протягом наступних 24 місяців. З першого місяця виплат подорожчання становить 9,9% річних.
Завітайте до відділу продажу за адресою: м. Бориспіль, вул. Бежівка, 14. Обирайте квартиру для своєї сім’ї та будуйте щастя в HOME & PARK Comfort House!
Акційні пропозиції