Cпасибо, заявка принята

Хід будівництва

Секція 1

Залито плиту перекриття сходової клітини та ліфтової покрівлі. Змонтовано сходові марші до покрівлі. Виконується монтаж обладнання для утеплення фасаду будинку.

Секція 2

Залито балкон і плиту перекриття сходової клітини на 14 поверсі.

Загально-будівельні роботи

0%
0%

Фасад

0%
0%

Благоустрій

0%
0%

Мережі

0%
0%
Введення в експлуатацію: 1 секція - 3 квартал 2020 року, 2 секція - 4 квартал 2020 року
Фото 0
Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8
Фото 9
Фото 10
Фото 11
Фото 12
Фото 13
Фото 14
Фото 15

ЖК HOME & PARK Comfort House — це три 17-поверхових будинки. Очікуваний термін введення в експлуатацію першої черги — I квартал 2020 року. Фотографії з будівельного майданчика публікуються щотижня, з ними ви можете ознайомитися в будь-який зручний час.

Житловий комплекс зводиться відповідно до будівельних норм. В інвесторів є можливість стежити за темпами і якістю робіт, контролювати відповідність планових і фактичних характеристик об’єкта.Основний канал комунікації з інвесторами — мобільний застосунок SFERA. Через пуш-повідомлення клієнтів сповіщають про хід будівництва та розповідають про останні новини ЖК ХОУМ енд ПАРК. Після купівлі квартири інвестор може звернутися до менеджера відділу сервісу.

Що важливо знати про ЖК ХОУМ енд ПАРК

Житловий комплекс HOME & PARK Comfort House будується в центрі Борисполя. Квартири в будинку відповідають класу «комфорт». Технологія будівництва — монолітно-каркасна. Наповнення стін — газобетон. Якісну теплоізоляцію забезпечує мінеральна вата. Передбачено власну котельню, що дасть змогу регулювати температуру в приміщеннях й убезпечить від перебоїв з гарячою водою.

Квартири здаються без ремонту, але укомплектовані вікнами, вхідними дверима, радіаторами опалення та лічильниками. Заплановано гідроізоляцію санвузлів.