Cпасибо, заявка принята

Комерційна нерухомість

Перші поверхи ЖК HOME & PARK Comfort House відведені під комерційну нерухомість. Плануєте купити нежитлове приміщення? Ми підкажемо, який бізнес-проєкт буде найперспективнішим:
homeandpark-commercial

Медичний центр

  • Медичний центр у житловому комплексі ХОУМ енд ПАРК — можливість бути ближчими до своєї цільової аудиторії. Перш за все тому, що проєкт орієнтований на сім’ї з дітьми.

Офіс

  • Офіс. Дорога на роботу і назад — значна частина нашого життя. Але якщо офіс буде розташований в ЖК HOME & PARK Comfort House, то вільний час можна витратити на сон, приготування смачного сніданку, спілкування з дитиною, читання тощо

Центр дитячого розвитку

  • Центр дитячого розвитку. Музична школа, мовні курси, школа фотографії — напрямки, які особливо актуальні зараз.

Кав’ярня

  • Кав’ярня. ЖК ХОУМ енд ПАРК розташований у центрі Борисполя з пожвавленим пішохідним трафіком, що сприятиме успіху проєкту. Забігти на ранкову каву, обговорити плани на день за сніданком, відсвяткувати велику або маленьку подію в колі найближчих — мешканці стануть вашими постійними клієнтами, адже важко обійти увагою затишний заклад, що знаходиться на відстані витягнутої руки.

Торгівля

  • Торгівля. Раціональне рішення — купівля комерційної нерухомості під аптеку, шоурум, магазин дитячих іграшок або фермерської продукції.
Акційні пропозиції